Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Banyo Seramikleri

Son yılların banyo seramik ve fayans yeniliklerine baktığımızda ürün çeşitliliği artmaya devam ederek görmeye alışık olmadığımız boyutlarda çözümlerin öneçıktığını görüyoruz. Geride bıraktığımız dönemde, metro karoları oldukça popülerdi. Tıpkı Seramiksan Seramik ailesine ait Millennium serisinde gördüğümüz 7,5x 15 cm'lik veya Miniatile-Avenue serisindeki 10x30 cm'lik metro karolarında olduğu gibi. Şimdi ise 12x92 mm'lik parmak seramiklerle tanışıyoruz. dekoratif ve renkli ürün çeşitleri Trabzon Seramik Dünyası mağazamıda sizleri bekliyor. 30x30 cm ölçülerindeki tek bir karo üzerinde birleşik düzene yerleştirilmiş bu parmak karolar, tıpkı mozaiklerde olduğu gibi, çok farklı bir görsel ziyafet sunuyorlar.

Trabzon Seramik Dünyası olarak ürün çeşitliliğimizi sizlere sunarken uygun fiyatlarımızı da müşterilerimizin bütçelerine göre çeşitlendiriyoruz. Tüm bu estetik devinimi bir kenara bırakacak olursak, işin temelinde, banyo metrekaresi ile seramik boyutları arasında dengeli bir  orantı bulunması gerekmekte. Daha basit bir anlatımla, banyonuz küçükse, dev boyutlu seramik ve fayanslar yerine, küçük ölçekli tasarımlara yönelmeniz banyonuzun hacim algısını yönetebildiğinizi gösteriyor. Ya da tam tersi. Yine de genel geçer kuralların aksine, mix-match yöntemiyle, farklı ölçülerde fayanslar kullanarak, belli bir konsepti yakalamak da mümkün. Sonuçta konu bütünüyle öznel. Mekana göre ürün seçimi yaparken  30 x 60, 60 x 60, 45 x 45 , 60 x 120 gibi trend ölçülerde bir çok desen ve renk seçeneğini Trabzon Seramik Dünyası mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz.

Mekânın metrekaresi ne olursa olsun işe önce, fayans döşenecek alanın zemin ve duvar ölçülerini belirlemekle başlamak gerekiyor. Ölçümlerinizi yaparken, mobilyaları, duş/küvet alanını, zemindeki köşeleri de göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca hesaplamalarınıza derzleri de katmalısınız. Kaç karoya ihtiyacınız olduğunu hesaplamak için, döşemekte olduğunuz odanın alanını, kesiklerden kaynaklanan fireyi de düşünerek- yaklaşık %15 fazlasıyla metrekare olarak bilmeniz gerekiyor. Daha basit bir anlatımla, banyonun uzunluğu ve genişliğini ölçün, bu ölçüleri çarparak metrekareyi hesaplayın ve çıkan sonucu %15 ile çarpın. Bu, fayans satın almanız gereken gerçek metrekare sayısı olacaktır. Trabzon Seramik Dünyası banyonuzda tercih edebileceğiniz bir çok markanın çeşitli renk desen ve ebatlarda ürünleri sizlere uygun fiyatlarla sunuyor.


Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.