Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Müşterilerimizin Görüşleri

Evden eve nakliyat firması olan Öksüzoğlu Nakliyat'ın uzman ekibinin profesyonel taşımacılık hizmetleri ile değerli müşterilerimizden gelenler. Kiradaki evinizi değişmek istediğinde ya da yeni ev sahibi olduğunda, yeni eve taşınırken kaliteli ve işini bilen yetkili bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak ister. Trabzon evden eve nakliyat firmaları arasında yıllardır hizmet veren, yetki belgelerine sahip ve uzman ekiple çalışan Öksüzoğlu Nakliyat müşterilerinin düşüncelerine her zaman önem vermiştir. Sektörde daima yenilikleri takip ederek sigortalı ve güvenli taşımacılık için müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.
Yorum Ekle
Trabzon Tadilat işinde uzman kaliteli bir yapıya sahip güvenebileceğiz bir firma özen ve özverili bir sekilde çalışıyorlar fikirleriyle çok guzel yardımcı olup guzel bir işçilikte hizmet veriyorlar.Yusuf bey'e samimiyetinden ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederiz.
Ömer Özcelep
Mühendis
Çok teşekkür ediyorum banyomu ve balkonumu yaptırdım ufacık bir sorun yaşamadım ilk defa bu kadar temiz ve titiz çalışan bir ekip gördüm iyi ki size gelmişim tek kelimeyle muhteşemsiniz Mesut bey güler yüzlülüğünüz ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum sayenizde çok güzel bir banyom oldu çok teşekkürlerrr
Ender Karatas
Memur
Anneme yeni aldığımız evi banyo mutfak ve genel tadilat işlerini trabzon tadilat yapı güzel bir şekilde bütün deklarasyon işlerini çözdü Trabzon Tadilat yapıya ve özellikle Mesut Bey e çok teşekkür ederiz:)
Berat Dalkıran
Mühendis
Ev ve işyeri inşaat, nalburiye, vitrifiye işleri yapan ve inşaat, su tesisatı, banyo aksesuarları ürünleri satan ve uygulama yapan bir işletme. Tecrübeliler güler yüzlü ve tam bir Ekim çalışmasını sağlıyorlar
İsmail Karataş
Muhasebe Uzmanı
Tranzon'da iyi bir usta bulmak çok zor. Mesut Bey ve ekibi hem işini iyi biliyor hem de kendi evine onarım yapar gibi özen gösteriyor. Çok memnun kaldım, başka bir işim düşerse yine kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.
CELAL ÖZTÜRK
Öğretmen
Mahalle ustalarından o kadar çok bıktık ki son çare internetten usta aramaya başladık tabi ki de tedirginliklerimiz oldu çünkü amatör ustalardan çok başımız ağrıdı lakin Trabzon Tadilat ta Mesut Bey ile tanıştık gerek ekibi gerek kendi çalışma stili ile hayallerimizi gerçeğe çevirdi elleri dert görmesin çekinmeden araya bilirsiniz bundan sonra tek adres Trabzon Tadilat ..
Erol Kurtoglu
İletme Sahibi
Tadilat işlerinizi hiç düşünmeden Trabzon Tadilata gözü kapalı yaptırabilirsiniz işçiliği olsun verdiği söz olsun bence işini düzgün yapan ender ustalardan birisi benim evin banyo ve wc tadilatını yaptı ellerine sağlık aldığı paranın hakkını fazlasıyla veren bir ekip aldığı para helali hoş olsun kendisine çok teşekkür ederim
Murat Örgün
Yerel Rehber
İçine sinmeyen güzel gözükmeyen herşeyi objektif belirtiyor. Sizde haklı bulup yaptırırsınız. Ürün almadan teyit almazsan yandın demektir yok pahalı almışın yok kötüsünü almışın gibi söylemlere her dk maruz kalırsınız. Fİyatlar da uygun tabi kalitesine göre. Ayrıca dominos gibi dakik 9 dediyse en fazla 9.03 te kapıda olur. Benden söylemesi bu ekiple çalışın.
İlhan Köse
İşletme Yöneticisi
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.