Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Dekoratif Seramikler

Farklı mekanlar ve tasarımlar için pek çok farklı karo seramik modelleri ile karşılaştığımız bu yıl seramik sektörü açısından oldukça verimli bir yıl olarak kayıtlara geçti. Her türlü zevke hitap eden, en son teknolojik yöntemler kullanılarak evlerinizde kullanmaya uygun hale getirilen karo seramik çeşitleri, Trabzon Seramik Dünyası mağazası tarafından sizlere sunuldu. Doğadan aldığı ilhamı evlerinize taşımayı kendisine gaye edinen tasarımcılarıyla ve üstün üretim hattıyla Dünya seramik sektörünün en önemli markaların trend modellerini, ahşam desenler, retro desenler, geometrik seramikler, sizlere en popüler karo seramik modelleri seçkisini gururla sunuyoruz. Bu seramik modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sizleri mağazamıza çay içmeye bekliyoruz.

Özel mekanları özel yapan önemli bir unsur farklı tasarımlarda farklı materyal ve ürünlerin kullanımıdır. Altıgen dekoratif seramikler,  balık sırtı dekoratif seramikler, retro desenli ahşap desenli seramikler, 3 boyutlu desenli seramikler mekanlara farklılık ve canlılık katar. Sıra dışı bir banyo tasarımı, eskilerden kalma bir mutfak zemini, post modern bir balkon oturma alanı tasarlamak için doğru adres ürün zenginliği ile Trabzon Seramik Dünyası.

Mutfak tezgah alın için, banyo seramiklerinde dekor sağlamak için, klozet arkası seçimi ya da banyo aynası arkası seçimi için dekoratif seramikler tercih edilebilir. Mekanı zenginleştiren ve farklılaştıran bu dekoratif ürünler elbette mekanda kullanılan diğer seramiklerle uyumlu bir renk tonunda olmalıdır. Banyo seramiğinde geçiş için kullanılan ince bordür seramikleri de ilgili markanın ürün serisinde tamamlayıcı dekoratif ürünü ile belirlenebilir. Bu konuda Trabzon Seramik  dünyası personelimizden mutlaka fikir edinmelisiniz.
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.