Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Mutfak Seramikleri

Mutaflarda sıkça tecih edilen mermer görünülü seramikler ön plana çıkmaktadır. Mutfak seramik çeşitlerinde Trabzon Seramik Dünyası stoklarında 1. kalite ve 2. kalite en trend desenler ve ölçülerde ürün zenginliği sunuyoruz. Sofistike, doğal ve hijyenik mutfak zemin kaplaması seçeneklerinde tüm zamanların lideri olan mermer, halen oldukça moda ve olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Özellikle 60 x 120 gibi büyük ölçülü seramikler mutfak zemin kaplaması için tercih edilmektedir. Doğal mermerin yanı sıra, dijital baskı teknolojiisindeki gelişmeler sayesinde, orijinal mermer görünümüne sahip efektli ve 3 boyutlu karoların da öne çıktığını görüyoruz. Yüksek bakım gerektirmeyen ve doğal mermerin tüm güzelliğine sahip bu modeller, daha ulaşılabilir bir bütçeyle mutfağı stilize etmeye de yardımcı oluyorlar. Bünyemizdeki farklı markaların  farklı desenleri ile ürün yelpazemizi uygun fiyatlı seramiklerle çeşitlendiriyoruz. 

Çok istenen ama suyla temas etmesi nedeniyle hızla deforme olan ve bu nedenle mutfak zemini seçiminde soru işaretine sahip masif ahşaplar yerine geliştirilmiş estetik duruşlarını dijital baskı teknolojisi ile birleştirdiler ve ortaya ahşabın tüm güzelliğini ortaya çıkaran seramik karolar çıktı. 15 x 90, 60 x 120 ye kadar farklı ölçülerde seçenek sunan markalar bu konuda müşterileri ikna edici ürünleri satışa sunuyorlar. Trend olan ahkap dokulu seramikler, en az mermer görünümlü porselen karolar kadar yoğun ilgi görmekte. Trabzon Seramik Dünyası olarak en trend desen ve ölçüleri sizler için sürekli stoklarımızda yeniliyoruz. Farklı ağaç renklerini, farklı boyutlardaki karolarda buluşturan ahşap görünümlü porselen karolar, hijyenik, kolay temizlenebilir, yüksek bakım istemez, dayanıklı, uzun ömürlü ve rahat uygulanabilir olma özellikleriyle ilgi çekiyor. Ahşapta daha nötr bir renk grubu arayanlar gri, antrasit ve beyaz gibi ahşap desenleri ile çok farklı mekanlar tasarlanabilmektedir. 

Daha geniş muftaklar için kafe görünümlü mutfak tasarlamak isteyen müterilerimize orijinalini mükemmel şekilde temsil eden dokulu seramik karoların tercih edildiğini gördük. Orijinal materyaller, hava akımı yüksek, nemi hapsetmeyen ve özel bakıma çok gerek duymayan sayfiye tarzı evlerde halen sürmekte ancak tüm bu işlemleri yapamayan kent yaşam alanları için dokulu porselenler daha makbul ki taş estetiğini yansıtan tasarımlar da bu trend listesinin içine bu nedenle girmekte. Farklı mekanlar tasarlayabileceğiniz ürün grupları da Trabzon Seramik Dünyası depolarında mevcuttur. Çimento görünümlü , doğal tas dokulu ve mat yüzeyli porselen karo kullanımı günümüzde mimarların da farklı mekan tasarlarken kullandıkları ürün çeşitlerinde yer almaktadır. Mermer ve ahşap görünümlü porselen karolardaki tüm avantajlara sahip taş dokulu porselen karoların kendi içlerinde de bir trend grubu var: Arduvaz, kireçtaşı, traverten, çimento ve beton, geleceğe göz kırpan ve farklı stillerde dekore edilmiş mutfaklarını tamamlamaktalar. 

Trendler ne derse desin, mutfaklarda daima sade ve doğal renklerde, yalın yüzeyler yaratan, desensiz seramik karolar daha çok kabul gördü. Oysa işler değişiyor çünkü mutfaklar artık bir yemek istasyonu olmaktan çıktı ve bir yaşam alanı oluyor. Dolayısıyla tasarım dünyası da, mutfak zeminlerine biraz hareket katmanın, alanı kişiselleştireceğini ve daha keyifli bir odak noktasına dönüştüreceğini belirtiyor ve bizlere yeni ilham kapıları açıyor.

Geometri, bu konuda tasarımcıların en dikkat kesildiği alan oldu çünkü geometri, görsel algı illüzyonu yaratabilmekte. Örneğin geometrik desen birleşimleriyle zeminde bir motif yaratan seramik karo ve fayanslar, küçük bir mutfağı olduğundan daha geniş gösterebiliyor.
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.