Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Seramik Yan Ürünleri

Yaşadığımızın mekanların banyo ve tuvaletlerinde kullandığımız seramik ürünlere, sırlanmış seramiğin cam gibi, ışıl ışıl parlamasından esinlenerek, “camlaşmış” veya “camsı” etki verilmiş seramik anlamına gelen “vitrifiye” adı verilmiş. Ev ve iş yerlerimizde ıslak zeminli mekanların vazgeçilmez gereçleri olan lavabo, küvet, klozet, alaturka tuvalet taşı, duş teknesi gibi bir çok ürünün hemen hemen tamamı vitrifiye dediğimiz özel bir seramik türünden üretilmektedir.

Modern yaşamın vazgeçilmez gereçleri haline gelen vitrifiye ürünlerin bu kadar tercih edilmesinin belirli sebepleri var. Bunların başında vitrfiye ürünlerin uzun ömürlülüğü, dayanıklılığı, kir ve toz tutmaması, deterjan ve diğer kimyasallardan etkilenmemesi, ekonomik olması, sıcak ve soğuktan etkilenmemesi, su ve nemden etkilenmemesi, insan sağlığına zarar vermemesi, ekolojik olması gibi önemli sebepler yer alıyor. Mağazamızda farklı markaların farklı tasarıları ile oluşan bir çok vitrifiye ürünü yer almaktadır. 

Satışını yaptığımız seramik yan ürünlerinde lavabo, klozet, tuvalet taşı, küvet, duş teknesi, pisuvar gibi ıslak alanlarda sıklıkla kullanılan ve inşaat sektöründe de “vitrifiye” olarak bilinen ürünlerdir. Trabzon Seramik Dünyası depolarımızda uygun fiyatlı vitrifiye ürünler sizleri bekliyor. Bu ürünlerin malzemesi çoğunlukla sırlı seramikten oluşur ve sırlı olması ürünlerin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına katkı sağlar. Vitrifiye ürünleri genellikler kil ve kaolin karışımına ek, ince öğütülmüş kuvars ve feldspat karışımından üretilir. Kuvar genleşmeyi etkiler ve daha sağlam ürünlerin oluşmasını sağlar. Feldspat ise üründeki akışkanlığı ve sertleşmeye yardımcı olur. Vitrifiye ürünleri oldukça dayanıklı ürünlerdir ve 1280 derece ısıya kadar dayanıklılık gösterebilir.

Trabzon'da ucuz vitrifiye ürünlerini bulacağınız adres Trabzon Seramik dünyasıdır. Her gün defalarca kullanılan vitrifiye ürünleri hem dekorasyon ile uyumlu hem sağlıklı ve hijyenik hem de uzun ömürlü olmalıdır. Banyo dekorasyonunun şıklığı, hem içinde çokça vakit geçiren bizler için hem de misafirlerimiz için oldukça önemlidir. Lavabo, klozet, tuvalet taşı, küvet, duş teknesi gibi banyoda dikkat çeken vitrifiye ürünlerinizi seçerken, her zaman yenilikçi ve dayanıklı ürünlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Vitrifiye ürünlerinin pek çok özelliği vardır.

Vitrifiye Özellikleri
  • Hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmaz.
  • Yüzeyi parlak ve gözeneksizdir.
  • Gözeneksiz yüzey sayesinde kir ve deterjan tutmaz.
  • Oldukça kolay temizlenir ve bu sayede hep yeni görünür.
  • Su emme özelliği yoktur bu sayede koku ve rutubet oluşmaz.
  • Asit ve deterjan gibi yıpratıcı ürünlere karşı bile dirençlidir.
  • Yüksek ısı ve ateşe karşı yüksek dayanıma sahiptir.
  • Temizleme veya farklı darbelere karşı aşınmaya karşı dayanıklıdır.
  • Uzun yıllar kullanılacak kadar sağlam malzemelerdir.
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.