Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Hakkımızda

Kurulduğu günden beri Trabzon ili ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yapı ve inşaat sektöründe hizmet veren firmamız yenilikçi anlayışı ile sürekli kendini geliştirerek hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Yapı sektörüne kaliteli uygun fiyatlı malzeme sunmak ve değer katmak için en son çıkan uygulama ve ürünleri takip ederek sürekli kendimizi yeniliyoruz. Stoklarımızı sürekli uygun fiyatları takip ederek güncelliyoruz.

2021 Yılında kurularak yapı sektöründe adını duyurmuş bir çok marka ile faaliyetlerimize başladık. Edindiğimiz tecrübelerle müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ürün yelpazemizi genişleterek hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürün çeşitliliğimizi uygun ve ucuz fiyat politikası ile çeşitlendirmeye çalışıyoruz. Her ürün çeşidini stoklarımızda bulamasanız da sizi de memnun edecek derecede zengin çeşitler teşhir reyonumuzda mevcuttur. Gelişen teknoloji ile yapı sektöründeki malzeme çeşitliliği artmasına rağmen Trabzon Seramik Dünyası olarak seramik, yapı kimyasalları, vitrifiye ve seramik yan ürünleri ürün guruplarında geniş stoğumuz bulunmaktadır. 

Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına uygun geniş ürün stokumuzla hayallerindeki mutfak, banyo ve yaşanabilir alanlar tasarlanması için ürün çeşitliliğimizi güncel ve dinamik tutuyoruz. Konut sektörünün yanında gelişen teknoloji ve ürün çeşitliliği ile iş yeri tasarımında da seramik önem arz etmektedir. Müşterilerimize kaliteli ürün tedariği sağladığımız gibi banyo ve mutfak tasarımından malzeme tedariği de sağlayarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman, ilk günkü heyecanımız ile yılların deneyimini bir araya getiriyoruz. Trabzon Seramik Dünyası bu inancı, hayali ve heyecanı paylaşan bir ekiple yoluna devam etmektedir. Sizleri de mağazamızda bir çay kahve içmeye davet ediyoruz.

Misyonumuz
Misyonumuz Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışı ile sektörde bilinen markalarla Seramiksan, Çanakkale, Rino, Qua, Decovita, Termal, Anka, Akgün gibi   çözüm ortağı olduğumuz markaların ürünleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çözüm üreterek güler yüzlü ve anlayışlı yerinde stoktan direk satış hizmeti ile çalışırız. Halkımıza daha uygun ve kaliteli hizmet verebilmek için sürekli stoklarını yenileyen ve ürün çeşitliliğini moda tasarımlara göre belirleyen bir kurumuz. Bu şekilde hizmet vererek hem müşterilerimizi memnun etmek  ve inşaat sektöründe bölgemizde modayı ve tasarım konseptlerini belirleyen bir kurum olmayı amaçlamaktayız.

 
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman, ilk günkü heyecanımız ile yılların deneyimini bir araya getiriyoruz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata yüksek stok kapasitesi ile sunmak için inşaat sektöründe yapı malzemeleri ve yapı kimyasalları alanında adından söz ettiren, seramik  ihtiyaçlarında mutlaka akıllara gelen bir marka kurum haline gelmeyi amaçlıyoruz.
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.