Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Dış Mekan Seramikleri

Doğal taş seramikler genellikle dış mekânlarda kullanılmaktadır. Dış mekânda tercih edilmesinin sebebi ise ısıya ve olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olmalarıdır. Dış mekan fayans çeşitleri yaz mevsiminde evinizi serin tutarken, kış mevsiminde de evinizin çok soğuk olmasını engellemektedir. Binanın dış cephesinde, bahçe duvar veranda kaplamalarında çok ekonomik ve kullanışlı alternatifler oluşturan seramik ürün çeşitleri günümüzde oldukça çeşitlidir. Trabzon Seramik Dünyası olarak stoklarımızda dış mekan ürünlerinde çok çeşitli ölçülerde farklı desenlerde geometrik rustik düz ebatlarda ürünler mağazamızın teşhirinde sizleri bekliyor.

Dış mekânlarda kullanılan seramiklerin özellikleri diğerlerinden farklı olabilmektedir. Örneğin teras ya da balkon zemininde kullanılacak seramikler su geçirmez özelliğe sahip olmalıdır. Bununla birlikte seramikleri dış mekân zeminlerinde kullanacaksanız aşınma ve kırılmaya karşı da dirençli olması gerekmektedir. Aşınmaya karşı dirençli olan seramikler uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanmanızı sağlayacaktır. Dış mekanlarda zemin kaplama malzemesi seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli etkenler nem, aşınma ve ayak trafiği yoğunluğudur. Dış mekanlarda kullanılacak zemin kaplamasının neme, dona, aşınmalara, darbelere, lekelenmelere, çizilmelere, karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Yatırım maliyetlerinde müşterilerimize destek olmak için farklı markaların çeşitli ürünlerini uygun seramik fiyatları ile sunuyoruz.

Trabzon bol yağışlı ve nemli bir bölge olması nedeni ile neme ve suya karşı en iyi koruma sağlayan zemin ve duvar kaplama malzemelerinden birisi de seramik karodur. Banyo ve mutfak gibi ıslak hacimlerde sıklıkla seramik tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de budur. Yaşam alanlarımıza dahil balkon ve teras gibi neme maruz kalan mekanlarda da seramik rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyatlı seramik karolar, dış mekân cepheleri için de oldukça uygundur. Renk, desen ve estetik avantajı yanı sıra ekonomiktir ve donmaya karşı dayanıklıdır. Bu ürün yelpazesini Trabzon Seramik Dünyası mağazasında teşhir alanımızda bulabilirsiniz. Dış mekan cephelerinde kullanılan boya ve sıvalar yağmur, kar ve soğuktan çabuk etkilenir, zamanla yıpranmalar olur ve çabuk kirlenir. Bu sebeple bir kaç yıl ara ile yeniden sıva ve boya yapılması gerekir. Seramik ile kaplanan dış mekân ve cepheler doğal etkilere karşı yüksek direnç gösterir ve kısa bir sürede böyle bir yenilik, onarım gerektirmez.

Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.