Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Yapı Kimyasalları

Yapı kimyasalları, inşaat uygulamalarında yaygın olarak kullanılan ürün ve malzemeleri sağlamaktadır. Büyük altyapı sistemleri, kuleler, endüstriyel tesis ve binalar, ticari alanlar, beton yapılar, yalıtım sistemleri gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

Yapı kimyasalları, yapı süreçlerini kolaylaştıran formüllere sahiptir. Hız ve dayanıklılığa sahip yapı kimyasalları sayesinde yapı süreçleri çok daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Yapı kimyasallarının gelişmiş formüllere sahip olmaları yapıların dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Yapı kimyasallarının kullanılması ile yapılardaki yıpranma minimum seviyeye indirgenmektedir.

Yapı kimyasallarını şu şekilde tanımlayabiliriz;
 • Tamir harçları
 • Yapısal güçlendirme ürünleri
 • Isı yalıtım malzemeleri
 • Su yalıtım malzemeleri
 • Yapıştırma ve derz uygulamaları
 • Endüstriyel zemin ürünleri

Yapı kimyasalları arasında su ve ısı yalıtımında yer alan
 • Dekoratif sıva
 • Mantolama sıvası
 • Su izolasyon malzemesi
 • Mantolama yapıştırıcı
 • Kristalize su izolasyon malzemesi bulunmaktadır.

Trabzon Seramik Dünyası olarak seramik ve  benzeri ürünlerin satışını yaptığımız gibi  mağazamızda seramik yapıştırıcıları,  derz dolgu malzemeleri ve su izaolasyon kimyasallarının satışınıda uygun fiyatlarla sunmaktayız. Depomuzdan stoktan direk satışla müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Su yalıtım yapı kimyasalları arasında yalıtımda kullanılan dekoratif sıva, mantolama sıvası, su izolasyon malzemesi, mantolama yapıştırıcı, kristalize su izolasyon malzemesi yer almaktadır. Su yalıtım kimyasalları, terasların, çatıların, tuvaletlerin, su depolarının, yüzme havuzlarının su geçirmezliğini sağlamak için uygun yapı kimyasallarıdır. Banyo seramik uygulamalarında, teras uygulamalarında müşterilerimize mutlaka öneriyoruz. Tamir harcı olarak beton ve duvar işlerinin onarımında, betonun korozyona karşı korunmasında kullanılır. Çimento boyaları için katkı maddesi olarak su geçirmezlik özelliklerini iyileştirmek ve dayanıklılığı artırmak için kullanılmaktadır. Su yalıtım kimyasalları, çimento ile karıştırılmaları durumunda su geçirmez bir yapı elde edilmiş olur. Su yalıtım kimyasalları yüzeyleri UV ışınlarına karşı korurlar. Derz dolgu yapı kimyasalları arasında fayans yapıştırıcı, derz dolgu, esnek derz dolgu, poliüretan derz dolgu yer almaktadır. Seramik yapıştırıcıları ürünün uygulanmasında çok öneli yer tutar. kaliteli yapıştırıcı kullanarak ürünün istenen sonuçta olmasını sağlarsınız. Trabzon Seramik Dünyası bilindik kaliteli markaları uygun fiyatlarla müşterilerimize tedarik ediyoruz.
Trabzon Seramik Dünyası olarak müşterilerimizin ekonomisi doğrultusunda evlerinde yapacakları tadilat işlerinde en düşük maliyet ilkesi ile ürün stoğumuzu geliştiriyoruz. Gerçekleştireceğiniz inşaat projenizde en uygun ürün için çeşitli markaların trend ürünlerini stoklarımızda tutuyor ve çeşitli renk, ölçü ve desenlerle alternatifler sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir.
Trabzon Seramik Dünyası Resmi Web Sayfasıdır. İçeriğin ve görsellerin tüm kullanım hakları Tuğra Grup Yapı'ya aittir izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2022 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirilmiştir.